Ciemna koronka Etykiety na alkohol

Etykiety na alkohol, wzór Ciemna koronka


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

0,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ciemna koronka Etykiety na alkohol


Eleganckie, stylowe wesele, wymaga takiej samej oprawy. Dbałość o szczegóły jest tu kluczem do sukcesu, dlatego nie można zapomnieć o najmniejszych nawet elementach, składających się na weselne przyjęcie.

Elegancki charakter powinny mieć nawet etykiety na alkohol, które nie tylko zamieniają butelkę zwykłego alkoholu w weselny napitek, ale również stanowią piękną ozdobę stołu.

Motyw misternej koronki uszlachetnia etykietę, czyniąc z niej element doskonale pasujący zarówno do wesel w romantycznym czy klasycznym stylu, ale i do wesel w stylu rustykalnym.

Odpowiednia zestawiona z innymi elementami koronka jest bowiem motywem uniwersalnym oraz ponadczasowym, zachwycającym każdego z weselnych gości.

 

Rozmiar: ok. 10 x 7,5cm

Powiązane wpisy na blogu