Zniżka!

Etykiety na alkohol Jesień EP008

Etykiety na alkohol dowolny wzór z naszego sklepu - na zdjęciu wzór jesiennych liści


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

0,89 zł
-10%
0,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Etykiety na alkohol Jesień EP008


Mijające pory roku warto wykorzystać w charakterze motywu, który królować będzie w ślubnych aranżacjach. Dla wszystkich Młodych Par, planujących jesienne przyjęcie weselne, doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze wzoru kojarzącego się z odchodzącym ciepłem – piękne, kolorowe jesienne liście zdobić mogą etykietę na alkohol, nadając butelce niepowtarzalnego charakteru.

„Jesienne” trunki, dzięki temu zdobieniu, staną się nie tylko doskonałą ozdobą weselnego stołu, ale i pamiątką dobrej zabawy.

Taki motyw doskonale pasuje do ślubów wiejskim stylu bądź stylu eko, choć dzięki wysokiej jakości wykonania – w połączeniu z innymi elementami – korespondować będzie również z klasycznymi rozwiązaniami aranżacyjnymi.

 

Rozmiar: ok. 10 x 7,5cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych