Etykiety na alkohol Jesień EP008

Etykiety na alkohol dowolny wzór z naszego sklepu - na zdjęciu wzór jesiennych liści


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

0,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Etykiety na alkohol Jesień EP008


Mijające pory roku warto wykorzystać w charakterze motywu, który królować będzie w ślubnych aranżacjach. Dla wszystkich Młodych Par, planujących jesienne przyjęcie weselne, doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze wzoru kojarzącego się z odchodzącym ciepłem – piękne, kolorowe jesienne liście zdobić mogą etykietę na alkohol, nadając butelce niepowtarzalnego charakteru.

„Jesienne” trunki, dzięki temu zdobieniu, staną się nie tylko doskonałą ozdobą weselnego stołu, ale i pamiątką dobrej zabawy.

Taki motyw doskonale pasuje do ślubów wiejskim stylu bądź stylu eko, choć dzięki wysokiej jakości wykonania – w połączeniu z innymi elementami – korespondować będzie również z klasycznymi rozwiązaniami aranżacyjnymi.

 

Rozmiar: ok. 10 x 7,5cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych