Wyklejki do kopert z Waszym zdjęciem

1,50 zł
1,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Wyklejki do kopert z Waszym zdjęciem


Każda Para Młoda chce, żeby ślub był jedyny i niepowtarzalny, by różnił się od innych. Sposobem na indywidualizację, jest użycie niepowtarzalnych elementów, związanych z życiem osobistym i / lub wizerunkiem przyszłych Nowożeńców.

Doskonałym pomysłem jest stworzenie wklejek do kopert ze zdjęciem Pary Młodej, która może być dodatkową ozdobą ślubnego zaproszenia. Będzie także wspaniałą pamiątką dla zaproszonych gości, która budzić będzie uśmiech na twarzy, a po latach pozwoli odtworzyć uroczyste chwile.

 

Samo wklejenie pozostawiamy Narzeczonym lub od razu przyklejone do kopert.

Do zaproszeń są dawane darmowe koperty "proste". Należy dokupić u nas kopertę C6 "ze szpicem", aby wklejka pasowała do niej.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu