Drewniane,ozdobne zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Drewniane, ozdobne zaproszenie ślubne z Twoim zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane,ozdobne zaproszenia ślubne ze zdjęciem


Chwila wręczania potencjalnym gościom zaproszeń jest niezmiennie wzruszająca i podniosła. Jak jednak jeszcze bardziej podwyższyć rangę tych zaproszeń i momentu ich wręczania?

Jak sprawić, by goście poczuli się wyjątkowo, zaś zaproszenie stało się wspaniałą pamiątką, która jeszcze przez długie lata będzie przypominała im o tym wyjątkowym dniu?

Rozwiązaniem są piękne, drewniane, ozdobne zaproszenia ślubne ze zdjęciem przyszłej Pary Młodej. Takie zaproszenie nie tylko posiada niepowtarzalny charakter, ale staje się również wyjątkowym podarkiem dla gości.

 

Wkładka do koperty jest do kupienia oddzielnie

Koperta eko jest do kupienia oddzielnie (biała jest gratis).

 

Koperta biała w przypadku nie kupienia koperty eko:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Prosimy o przesłanie swojego zdjęcia w dużym formacie i dobrej jakości, co zagwarantuje ładny wygląd zdjęcia.

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu