Zdrapka satynowa pleksi: Czy zostaniesz moim świadkiem? Garnitur

29,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zdrapka satynowa pleksi: Czy zostaniesz moim świadkiem? Garnitur


Szukasz oryginalnego i nietypowego sposobu, aby poprosić bliską osobę o bycie Twoją świadkową na nadchodzącym ślubie? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie - satynowa, półprzezroczysta prośba o świadkowanie w formie zdrapki z motywem szkicu mężczyzny w eleganckim garniturze. Ta wyjątkowa forma zaproszenia zawiera pytanie kluczowe dla Ciebie: "Czy zostaniesz moim świadkiem?".


Satynowa powierzchnia zdrapki dodaje jej elegancji i niezwykłego uroku. Jej półprzezroczysta natura sprawia, że ​​zaproszenie nabiera tajemniczego charakteru, a jednocześnie zachowuje subtelność, idealnie wpisując się w klimat ślubnej atmosfery. Motyw szkicu mężczyzny w garniturze stanowi piękne nawiązanie do roli świadka, symbolizując jego ważną rolę w najważniejszym dniu Twojego życia.


Zdrapka jest nie tylko unikalnym sposobem przedstawienia pytania świadka, ale również stanowi doskonałą pamiątkę dla Twojej bliskiej osoby. Może ona przechować to zaproszenie jako cenny souvenir, który przypominać będzie jej o Twoim wspaniałym i pełnym miłości dniu.


To niezwykłe zaproszenie zachwyci Twojego świadka i na pewno będzie stanowiło wzruszającą niespodziankę. Jeśli zależy Ci na stworzeniu wyjątkowego i niezapomnianego momentu w drodze do ołtarza, to satynowa, półprzezroczysta prośba o świadkowanie w formie zdrapki z motywem szkicu mężczyzny w garniturze jest doskonałym wyborem.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi satynowa 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm