Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Moment zaproszenia gości na ślubną uroczystość jest wzruszającą i niezwykle podniosłą chwilą. Dlatego też warto zadbać o wyjątkową tej chwili oprawę, a jej częścią uczynić zaproszenia ślubne tak piękne, jak sama okazja do ich wręczenia. Zaproszenia ślubne akrylowe przezroczyste to wspaniały sposób, by zaprosić gości, by uczynić ich współtowarzyszami wyjątkowej przysięgi oraz dobrej zabawy.

Przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi to połączenie prostoty i elegancji co sprawia, że doskonale sprawdzą się one w przypadku ślubów w klastycznym stylu, jak i stylu minimalistycznym. Staranne wykonanie, oszczędność formy stanowią o sile tych zaproszeń oraz o przykuwających uwagę czystych liniach kojarzących się z elegancją, ale i ze stałością oraz ponadczasowością.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.