Bukiet kwiatów Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem bukietu kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Bukiet kwiatów Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Zaproszenia ślubne swoim stylem powinny nawiązywać do planowanego klimatu wesela, ale też zachwycać swoim pięknem, sprawiać, że chwila ich wręczania będzie naprawdę wyjątkowa. Takie właśnie są przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi, dalekie od szablonowych, które zwracają uwagę swoją delikatnością i unikatowością.

Przezroczyste zaproszenia ślubne, ozdobione dyskretnym motywem kwiatów w pastelowych kolorach, wspaniale pasują zarówno do romantycznego, jak i klasycznego stylu wesela. Zwracają uwagę gości, łączą w sobie prostotę z elegancją, a staranne wykonanie i misterny motyw potęguje jeszcze wrażenie, które robią. To wszystko sprawia, że będą one wspaniałą pamiątką z dnia ślubu, która nawet po latach pozwoli wrócić wspomnieniami do uroczystych chwil i dobrej zabawy.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.