Bukiet kwiatów Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem bukietu kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Bukiet kwiatów Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Zaproszenia ślubne swoim stylem powinny nawiązywać do planowanego klimatu wesela, ale też zachwycać swoim pięknem, sprawiać, że chwila ich wręczania będzie naprawdę wyjątkowa. Takie właśnie są przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi, dalekie od szablonowych, które zwracają uwagę swoją delikatnością i unikatowością.

Przezroczyste zaproszenia ślubne, ozdobione dyskretnym motywem kwiatów w pastelowych kolorach, wspaniale pasują zarówno do romantycznego, jak i klasycznego stylu wesela. Zwracają uwagę gości, łączą w sobie prostotę z elegancją, a staranne wykonanie i misterny motyw potęguje jeszcze wrażenie, które robią. To wszystko sprawia, że będą one wspaniałą pamiątką z dnia ślubu, która nawet po latach pozwoli wrócić wspomnieniami do uroczystych chwil i dobrej zabawy.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.