Bukiet piwonii Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem bukietu piwonii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

14,99 zł
14,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Bukiet piwonii Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Piwonie to kwiaty pełne przepychu, majestatu. Kojarzą się z powodzeniem i bogactwem, dlatego też tak chętnie są wykorzystywane w trakcie weselnych uroczystości. Mogą występować zarówno jako żywe kwiaty, jak i w charakterze motywu, zdobiącego różne przedmioty, służące organizacji wesela.

Pięknie wyglądają zawsze, ale na przezroczystych zaproszeniach ślubnych z pleksi, prezentują się naprawdę wyjątkowo. Przykuwają uwagę, budzą zachwyt, kojarzą się ze szczęściem, przepychem, stylem glamour. Goście będą zachwyceni otrzymując takie przezroczyste zaproszenia ślubne, a staranne ich wykonanie i misterne wykończenie sprawią, że zaproszenia te będą przechowywane przez lata jako pamiątka.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.