Bukiet piwonii Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem bukietu piwonii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


14,99 zł
14,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Bukiet piwonii Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Piwonie to kwiaty pełne przepychu, majestatu. Kojarzą się z powodzeniem i bogactwem, dlatego też tak chętnie są wykorzystywane w trakcie weselnych uroczystości. Mogą występować zarówno jako żywe kwiaty, jak i w charakterze motywu, zdobiącego różne przedmioty, służące organizacji wesela.

Pięknie wyglądają zawsze, ale na przezroczystych zaproszeniach ślubnych z pleksi, prezentują się naprawdę wyjątkowo. Przykuwają uwagę, budzą zachwyt, kojarzą się ze szczęściem, przepychem, stylem glamour. Goście będą zachwyceni otrzymując takie przezroczyste zaproszenia ślubne, a staranne ich wykonanie i misterne wykończenie sprawią, że zaproszenia te będą przechowywane przez lata jako pamiątka.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.