Przeźroczyste zaproszenia ślubne ze zdjęciem z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z Waszym zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Przeźroczyste zaproszenia ślubne ze zdjęciem z pleksi


Nie ma chyba lepszego sposobu na nadanie wyjątkowego charakteru danemu przedmiotowi, jak umieszczenie na nim swojego zdjęcia. Dlatego też w przypadku przyszłych Młodych Par, to doskonały sposób, by przemienić zwyczajne zaproszenie ślubne w przedmiot wyjątkowy, zachwycający swoim pięknem, ale przy okazji stanowiący pamiątkę weselnej uroczystości.

Moment wręczania ślubnych zaproszeń jest niezmiernie wzruszający, zarówno dla gości, jak i dla samej Pary Młodej, dlatego też zasługuje na wyjątkową oprawę. Ze ślubnymi zaproszeniami z pleksi ozdobionymi zdjęciem jest to możliwe. Wyjątkowa precyzja wykonania, staranne wykończenie oraz wysoka jakość zdjęcia sprawiają, że zaproszenie to zachwycać będzie gości i budzić moc wzruszeń, jeszcze wiele lat po ślubie.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych