Przeźroczyste zaproszenia ślubne ze zdjęciem z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z Waszym zdjęciem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Przeźroczyste zaproszenia ślubne ze zdjęciem z pleksi


Nie ma chyba lepszego sposobu na nadanie wyjątkowego charakteru danemu przedmiotowi, jak umieszczenie na nim swojego zdjęcia. Dlatego też w przypadku przyszłych Młodych Par, to doskonały sposób, by przemienić zwyczajne zaproszenie ślubne w przedmiot wyjątkowy, zachwycający swoim pięknem, ale przy okazji stanowiący pamiątkę weselnej uroczystości.

Moment wręczania ślubnych zaproszeń jest niezmiernie wzruszający, zarówno dla gości, jak i dla samej Pary Młodej, dlatego też zasługuje na wyjątkową oprawę. Ze ślubnymi zaproszeniami z pleksi ozdobionymi zdjęciem jest to możliwe. Wyjątkowa precyzja wykonania, staranne wykończenie oraz wysoka jakość zdjęcia sprawiają, że zaproszenie to zachwycać będzie gości i budzić moc wzruszeń, jeszcze wiele lat po ślubie.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych