Gipsówka Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem gipsówki


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Gipsówka Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Gipsówka ze swoim ponadczasowym charakterem, delikatnością, prostotą, ale i elegancją, doskonale pasuje do wielu oficjalnych uroczystości, w tym do zaślubin. Dlatego też często pojawia się w charakterze ozdoby bukietów, wianków, samochodu wiozącego Parę Młodą czy weselnych stołów. Można ją również wykorzystać w charakterze motywu zdobiącego ślubne zaproszenia.

Przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi, ozdobione motywem gipsówki doskonale pasują zarówno do stylu klasycznego czy romantycznego wesela, jak i nawet do przyjęcia urządzonego w stylu minimalistycznym. Lekkość tych zaproszeń i subtelna elegancja sprawiają, że są one wyjątkowe, wzbudzać będą zachwyt zaproszonych gości, pozostaną też w charakterze wyjątkowej pamiątki ze ślubu.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również