Gipsówka Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem gipsówki


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Gipsówka Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Gipsówka ze swoim ponadczasowym charakterem, delikatnością, prostotą, ale i elegancją, doskonale pasuje do wielu oficjalnych uroczystości, w tym do zaślubin. Dlatego też często pojawia się w charakterze ozdoby bukietów, wianków, samochodu wiozącego Parę Młodą czy weselnych stołów. Można ją również wykorzystać w charakterze motywu zdobiącego ślubne zaproszenia.

Przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi, ozdobione motywem gipsówki doskonale pasują zarówno do stylu klasycznego czy romantycznego wesela, jak i nawet do przyjęcia urządzonego w stylu minimalistycznym. Lekkość tych zaproszeń i subtelna elegancja sprawiają, że są one wyjątkowe, wzbudzać będą zachwyt zaproszonych gości, pozostaną też w charakterze wyjątkowej pamiątki ze ślubu.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również