Tulipany Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem tulipanów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Tulipany Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Tulipany to jedne z najpiękniejszych wiosennych kwiatów, jednak mogą pojawiać się na weselach nie tylko wiosną. To wszystko dzięki pięknym tulipanowym motywom, które zdobić mogą różne przedmioty służące organizacji wesela, czy aranżacji weselnej sali.

Tulipany mogą pojawić się również jako motyw zdobiący zaproszenia ślubne dla gości. Nie tylko budzić będą zachwyt, ale swoim potencjałem energetycznym rozpromienią dzień, sprawią, że zaproszenie stanie się wyjątkowym przedmiotem – pamiątką, zaś dzień wręczania zaproszeń pełen będzie uśmiechów, radości i wzruszeń.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.