Tulipany Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem tulipanów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

11,99 zł
11,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Tulipany Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Tulipany to jedne z najpiękniejszych wiosennych kwiatów, jednak mogą pojawiać się na weselach nie tylko wiosną. To wszystko dzięki pięknym tulipanowym motywom, które zdobić mogą różne przedmioty służące organizacji wesela, czy aranżacji weselnej sali.

Tulipany mogą pojawić się również jako motyw zdobiący zaproszenia ślubne dla gości. Nie tylko budzić będą zachwyt, ale swoim potencjałem energetycznym rozpromienią dzień, sprawią, że zaproszenie stanie się wyjątkowym przedmiotem – pamiątką, zaś dzień wręczania zaproszeń pełen będzie uśmiechów, radości i wzruszeń.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.