Słoneczniki Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem słoneczników


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Słoneczniki Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Energia słoneczników udziela się każdemu, właśnie dlatego są one ulubionymi kwiatami Młodych Par, szczególnie tych, które urządzają wesele w stylu romantycznym czy wiejskim. Piękne kwiaty o bogatej symbolice, bogate i strojne mimo swej prostoty, zdobić mogą nie tylko ślubny bukiet czy weselne stoły. Mogą pojawiać się również na przedmiotach służących organizacji wesela, w tym na ślubnych zaproszeniach.

Ślubne zaproszenia przezroczyste z pleksi, ozdobione motywem słoneczników, wywołują uśmiech na twarzy każdej osoby, która takie zaproszenie otrzyma. Staranne wykonanie zaproszenia, jego energia i bijąca od niego radość życia sprawiają, że takie zaproszenie stanie się również wspaniałą pamiątką weselnej uroczystości.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.