Białe anemone Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem białych anemonów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe anemone Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Jak połączyć nowoczesność z tradycją i czy jest to możliwe? Przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi, ozdobione motywem geometrycznej, nowoczesnej ramki oraz pięknych anemonów o klasycznej wymowie są dowodem na to, że jak najbardziej sprawdza się taka właśnie kompilacja.

Przezroczyste zaproszenia, starannie wykonane, o najwyższym standardzie wykończenia i zachwycających białych kwiatach, kojarzących się z klasyczną elegancją ale i niewinnością, to wspaniały sposób by podkreślić wyjątkowość chwili. To również doskonała pamiątka, która będzie przez weselnych gości przechowywana zapewne jeszcze długo po ślubie.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych