Hortensje Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem hortensji


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Hortensje Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Hortensje często pojawiają się na ślubach, nie tylko jako kwiaty obecne w bukiecie Panny Młodej czy butonierce Pana Młodego, ale jako ozdoba weselnego samochodu, czy weselnych stołów. Motyw ten można również wykorzystać jako ozdobę ślubnych zaproszeń, stają się one wówczas subtelne, lekkie, doskonale pasując zarówno do stylu klasycznego, jak i romantycznego wesela.

Przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi ozdobione motywem hortensji to doskonały wybór dla Młodych Par o romantycznej duszy, doceniających stylowe piękno i prostotę. Zaproszenia z tym motywem zachwycą również potencjalnych gości, staną się też wspaniałą pamiątką ze ślubu, przechowywaną pieczołowicie przez długie lata.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych