Kwiaty w akwarelowym kole Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem kwiatów w akwarelowym kole


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty w akwarelowym kole Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Ślubne zaproszenia to jeden z tych elementów organizacji wesela, bez których nie sposób się obejść. Piękną tradycją jest bowiem osobiste zwykle wręczanie zaproszeń potencjalnym gościom, a chwila ta jest niezmiennie wzruszająca i podniosła.

Dlatego też warto zadbać, by tak wyjątkowy moment dodatkowo podkreślić wyjątkowością samych zaproszeń. Takie właśnie są przezroczyste zaproszenia z pleksi ozdobione pięknym motywem kwiatów w kole. Zastosowanie akwareli daje zaproszeniu lekkość mimo obfitości i bujności kwiatów. To cudowne zaproszenie, starannie wykonane, o najwyższej jakości wykończenia, zachwyci zapraszanych gości, po ślubie zaś stanie się wspaniałą pamiątką wyjątkowych chwil spędzonych na wspólnej zabawie i celebrowaniu chwili.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.