Kwiaty w akwarelowym kole Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem kwiatów w akwarelowym kole


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

9,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kwiaty w akwarelowym kole Przeźroczyste zaproszenia ślubne z pleksi


Ślubne zaproszenia to jeden z tych elementów organizacji wesela, bez których nie sposób się obejść. Piękną tradycją jest bowiem osobiste zwykle wręczanie zaproszeń potencjalnym gościom, a chwila ta jest niezmiennie wzruszająca i podniosła.

Dlatego też warto zadbać, by tak wyjątkowy moment dodatkowo podkreślić wyjątkowością samych zaproszeń. Takie właśnie są przezroczyste zaproszenia z pleksi ozdobione pięknym motywem kwiatów w kole. Zastosowanie akwareli daje zaproszeniu lekkość mimo obfitości i bujności kwiatów. To cudowne zaproszenie, starannie wykonane, o najwyższej jakości wykończenia, zachwyci zapraszanych gości, po ślubie zaś stanie się wspaniałą pamiątką wyjątkowych chwil spędzonych na wspólnej zabawie i celebrowaniu chwili.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.