Hortensja Papierowe zawieszki na wódkę

1,20 zł
1,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Hortensja Papierowe zawieszki na wódkę


Zapewnienie trunków, które rozluźniły by atmosferę i zaspokoiły podniebienia gości, nie jest rzeczą trudną. Problem w tym, że typowe butelki odcinają się od weselnej aranżacji, burząc harmonię i nie przystając do klimatu, w jakim organizowane jest przyjęcie.

Dlatego też warto pomyśleć o przyozdobieniu weselnych butelek papierowymi zawieszkami, które nawiązywać będą zarówno do charakteru uroczystości, jak i stylu, w jakim urządzone zostało przyjęcie.

Papierowe zawieszki na wódkę, ozdobione motywem hortensji, będą wyjątkowym dodatkiem do butelki, co więcej – ozdobiony nimi trunek może stać się doskonałym upominkiem dla weselnych gości.

Motyw hortensji, widniejący na zawieszce, czyni ją elegancką i subtelną, zaś same kwiaty doskonale nawiązują do okazji i korespondować mogą z pozostałymi elementami wystroju.

 

Wymiary: 6cm x 9cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu