Pudrowe róże Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne z pleksi z motywem zielonej gałązki


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


12,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudrowe róże Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne


Pudrowy róż jest kolorem, który od wielu sezonów niepodzielnie króluje na polskich ślubach i weselach. Panny młode kochają go za delikatność i bezpretensjonalność. Dla nas to kolor idealny, ponieważ jest piękny, uniwersalny i doskonale komponuje się z innymi barwami. A róże… no, cóż to królowe kwiatów i tak powstały nasze prawdziwie królewskie akrylowe zaproszenia ślubne z motywem pudrowych róż. Chcesz je poznać bliżej?

Zaproszenia ślubne z pleksi są interesującym przykładem dodatku ślubnego, który nie tylko jest trwały, ale i wyjątkowo piękny – delikatny i przezroczysty podkreśla wyjątkowość i ulotność chwil, które powinny być jak najdłużej zapamiętane. W pełni spersonalizowane, z zachwycającym, eleganckim motywem pudrowych róż i świeżej, zielonej gałązki staną się wspaniałą pamiątką z Waszego ślubu, którą na pewno Wasi goście pieczołowicie będą przechowywali przez wiele lat.

Idealne zaproszenia ślubne by Venarti na romantyczny ślub to pudrowe róże! Poznaj też wyjątkowe zaproszenia dla rodziców z tej samej serii!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi, akryl 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych