Zniżka!

Hortensja okrągłe zawieszki na wódkę

1,08 zł
-10%
1,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Hortensja okrągłe zawieszki na wódkę


Dla przyszłych Par Młodych, lubiących niebanalne rozwiązania, a jednak wciąż pozostających w ślubnej konwencji i przy tradycyjnym stylu organizacji wesela oraz ślubnej aranżacji, doskonałą propozycją może być zabawa kształtami.

Wystarczy sięgnąć na przykład po ozdoby w kształcie koła, by zwrócić uwagę gości i przełamać pewien stereotyp prostych linii, kojarzących się harmonią i elegancją.

Wyrazem tej oryginalności, bez burzenia klasycznej wizji aranżacji weselnej sali, może być decyzja o sięgnięciu po okrągłe zawieszki na wódkę. Taka ozdoba butelki przydaje szlachetności i zmienia jej charakter - wówczas trunek doskonale pasować będzie do przyjęcia i jego stylu.

Jeśli jeszcze sięgniemy po zawieszki ozdobione coraz modniejszym motywem hortensji, możemy być pewni, że zachwycimy weselnych gości, zaś wieczór zyska na elegancji.

 

Wymiary: średnica 7cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych