Hortensja okrągłe zawieszki na wódkę

1,20 zł
1,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Hortensja okrągłe zawieszki na wódkę


Dla przyszłych Par Młodych, lubiących niebanalne rozwiązania, a jednak wciąż pozostających w ślubnej konwencji i przy tradycyjnym stylu organizacji wesela oraz ślubnej aranżacji, doskonałą propozycją może być zabawa kształtami.

Wystarczy sięgnąć na przykład po ozdoby w kształcie koła, by zwrócić uwagę gości i przełamać pewien stereotyp prostych linii, kojarzących się harmonią i elegancją.

Wyrazem tej oryginalności, bez burzenia klasycznej wizji aranżacji weselnej sali, może być decyzja o sięgnięciu po okrągłe zawieszki na wódkę. Taka ozdoba butelki przydaje szlachetności i zmienia jej charakter - wówczas trunek doskonale pasować będzie do przyjęcia i jego stylu.

Jeśli jeszcze sięgniemy po zawieszki ozdobione coraz modniejszym motywem hortensji, możemy być pewni, że zachwycimy weselnych gości, zaś wieczór zyska na elegancji.

 

Wymiary: średnica 7cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu