Napis z sercami tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


36,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Napis z sercami tablice rejestracyjne


Czy może być bardziej wymowny symbol miłości, niż serce? Nic zatem dziwnego, że to właśnie serce ozdabia wszystkie ślubne gadżety, budząc zachwyt, ale również dając dowód miłości wypełniającej serca Nowożeńców.

Motyw serca zdobi również ślubne tablice rejestracyjne, które dzięki temu prostemu, ale jakże wymownego kształtowi, nabierają wyjątkowego charakteru.

Ślubne tablice rejestracyjne z motywem serca oraz z imionami Nowożeńców i datą ich ślubu, to piękny sposób, by powiedzieć światu o tym wielkim dniu, by wyróżnić ich samochód wśród wielu innych, by wzbudzić zachwyt w oczach zaproszonych gości.

Użycie tych prostych, subtelnych, a jednocześnie tak piękny tablic sprawi, że ślubne zdjęcia będą wyjątkowe, zaś atmosfera wesela – niepowtarzalna.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Powiązane wpisy na blogu