Wiciokrzew tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł


Opis
Opis

Wiciokrzew tablice rejestracyjne


„Jedziemy do ślubu” – czy mogą być piękniejsze słowa dla Młodej Pary, która już od miesięcy wyczekuje tego wyjątkowego dnia, która zmieni „JA” w MY”.

Taki właśnie napis zdobić może ślubne tablice rejestracyjne, które sprawią, że każdy pojazd je posiadający stanie się wyjątkowym.

Tablice rejestracyjne z motywem wiciokrzewu i z tym komunikatem, to nie tylko sposób na dekoracje samochodu.

To również droga do wywołania szerokiego uśmiechu na twarzach zaproszonych gości, to element kreowania ślubnej atmosfery, który na dodatek wspaniale wygląda na ślubnych zdjęciach.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Powiązane wpisy na blogu