Tablice rejestracyjne ślubne z żywicy wzór różowo biały z drobinkami

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

124,99 zł
124,99 zł


Opis
Opis

Tablice rejestracyjne ślubne z żywicy wzór różowo biały z drobinkami


Tablicowe must have!

Weselne tablice rejestracyjne są prawdziwym must have! Bez niej dekoracja ślubnego środka transportu będzie po prostu niekompletna. I warto pomyśleć o tym, by w tej kategorii ozdób ślubnych znaleźć coś oryginalnego, ale pasującego do stylu całej ceremonii!

My proponujemy unikalne, wykonane z żywicy ślubne tablice rejestracyjne Venarti. Dlaczego żywica? Ponieważ poprzez ręczne odlewanie, zapewniamy niepowtarzalność wzoru – każda tablica jest inna. Po drugie żywica gwarantuje niezwykłą trwałość samych tablic, jak i kolorystyki – tym samym dekoracja stanie się wyjątkową pamiątką ze ślubu, którą można wyeksponować w domu.

Oryginalna, żywa kolorystyka podkreśli niebanalność i wyjątkowy gust nowożeńców, którzy nie boją się ciekawych, barwnych połączeń, a jednocześnie wiedzą, że awangarda idzie w parze z elegancją. Nasze weselne tablice rejestracyjne są gładkie, a perłowe kolory mienią się tysiącem barw podczas, gdy srebrne drobinki efektownie odbijają światło, skrząc się nie tylko w promieniach słońca. Góra tablicy jest w nietypowym, pełnym życia kolorze perłowo - pomarańczowo-różowym. Natomiast jej środek jest perłowo-biały, a sam dół przezroczysty. Tutaj też są wtopione ekskluzywne srebrne drobinki. Napis na tablicy zawsze jest spersonalizowany, zgodnie z życzeniem Młodej Pary.

 

Cena dotyczy 1 szt

 

Materiał: Żywica - każda tablica jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód tablicy jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, srebrne drobinki również odbijają światło

Kolor: Góra tablicy jest w kolorze perłowo różowym, środek perłowy biały, dół przezroczysty z wtopionymi srebrnymi drobinkami

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.