Tablice rejestracyjne ślubne z żywicy wzór różowo biały z drobinkami

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


124,99 zł
124,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Tablice rejestracyjne ślubne z żywicy wzór różowo biały z drobinkami


Tablicowe must have!

Weselne tablice rejestracyjne są prawdziwym must have! Bez niej dekoracja ślubnego środka transportu będzie po prostu niekompletna. I warto pomyśleć o tym, by w tej kategorii ozdób ślubnych znaleźć coś oryginalnego, ale pasującego do stylu całej ceremonii!

My proponujemy unikalne, wykonane z żywicy ślubne tablice rejestracyjne Venarti. Dlaczego żywica? Ponieważ poprzez ręczne odlewanie, zapewniamy niepowtarzalność wzoru – każda tablica jest inna. Po drugie żywica gwarantuje niezwykłą trwałość samych tablic, jak i kolorystyki – tym samym dekoracja stanie się wyjątkową pamiątką ze ślubu, którą można wyeksponować w domu.

Oryginalna, żywa kolorystyka podkreśli niebanalność i wyjątkowy gust nowożeńców, którzy nie boją się ciekawych, barwnych połączeń, a jednocześnie wiedzą, że awangarda idzie w parze z elegancją. Nasze weselne tablice rejestracyjne są gładkie, a perłowe kolory mienią się tysiącem barw podczas, gdy srebrne drobinki efektownie odbijają światło, skrząc się nie tylko w promieniach słońca. Góra tablicy jest w nietypowym, pełnym życia kolorze perłowo - pomarańczowo-różowym. Natomiast jej środek jest perłowo-biały, a sam dół przezroczysty. Tutaj też są wtopione ekskluzywne srebrne drobinki. Napis na tablicy zawsze jest spersonalizowany, zgodnie z życzeniem Młodej Pary.

 

Cena dotyczy 1 szt

 

Materiał: Żywica - każda tablica jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód tablicy jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, srebrne drobinki również odbijają światło

Kolor: Góra tablicy jest w kolorze perłowo różowym, środek perłowy biały, dół przezroczysty z wtopionymi srebrnymi drobinkami

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.