Szklane podziękowania dla Rodziców Bukiet piwonii

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem bukietu piwoni, wzór nr 1


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Bukiet piwonii


Zrób trwałe wrażenie na swoich rodzicach dzięki temu wspaniałemu, jedynemu w swoim rodzaju prezentowi. Ta niestandardowa szklana tafla z nadrukiem bukietu piwonii to uroczy sposób na podziękowanie rodzicom za ich ciężką pracę, dzięki której Wasz wyjątkowy dzień będzie niezapomniany.

Spersonalizuj je z własnym tekstem i podaruj rodzicom niezapomniany prezent, który pokaże ich miłość i wsparcie - coś, co będą trzymać w swoim domu na zawsze. Podziękuj swoim rodzicom w najbardziej znaczący sposób ze szlanym podziękowaniami dla rodziców.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.