Szklane podziękowania dla Rodziców Bukiet piwonii

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem bukietu piwoni, wzór nr 1


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Bukiet piwonii


Zrób trwałe wrażenie na swoich rodzicach dzięki temu wspaniałemu, jedynemu w swoim rodzaju prezentowi. Ta niestandardowa szklana tafla z nadrukiem bukietu piwonii to uroczy sposób na podziękowanie rodzicom za ich ciężką pracę, dzięki której Wasz wyjątkowy dzień będzie niezapomniany.

Spersonalizuj je z własnym tekstem i podaruj rodzicom niezapomniany prezent, który pokaże ich miłość i wsparcie - coś, co będą trzymać w swoim domu na zawsze. Podziękuj swoim rodzicom w najbardziej znaczący sposób ze szlanym podziękowaniami dla rodziców.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.