Drewniane etui do szklanych zaproszeń ślubnych Liście eukaliptusa z geometryczną ramką

39,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane etui do szklanych zaproszeń ślubnych Liście eukaliptusa z geometryczną ramką


Wyszukujesz idealnego prezentu, który będzie jednocześnie dekoracyjnym elementem? Nasze drewniane etui to idealna propozycja dla Ciebie! Dostępne w różnorodnych wzorach, mogą być używane do przechowywania satynowych, szklanych lub własnoręcznie wykonanych drewnianych próśb o błogosławieństwo oraz podziękowań dla rodziców.


Motyw liści eukaliptusa z geometryczną ramką to nie tylko piękny dodatek, ale także odzwierciedlenie Twojego stylu i gustu. Ten elegancki wzór pasuje do każdego wnętrza, niezależnie od jego stylu, a ponadto wzbogaca go swoją subtelnością i wdziękiem.

Drewniane etui w połączeniu z Twoimi osobistymi listami stworzą niepowtarzalny prezent, który będzie wyjątkową pamiątką na długie lata.

Nie czekaj dłużej i wybierz właśnie nasze drewniane etui z motywem liści eukaliptusa, aby podziękować swoim rodzicom albo przekazać swoje życzenia bliskiej osobie. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie piękno oraz praktyczność jednocześnie. Z nami wszystko będzie wyglądać jeszcze lepiej!

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych