Kwiaty Eustoma Drewniane etui do szklanych zaproszeń ślubnych

39,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty Eustoma Drewniane etui do szklanych zaproszeń ślubnych


Jeśli szukasz wyjątkowego i oszałamiającego sposobu na przekazanie błogosławieństw, podziękowań dla rodziców lub innych bliskich Ci osób, to idealnym rozwiązaniem będzie drewniane etui z motywem kwiatów eustoma. To eleganckie i stylowe wykonanie pozwala na stworzenie nadzwyczajnego podarunku, który nie tylko będzie pełnić swoją funkcję użytkową, ale również stanowić piękną ozdobę.


Drewniane etui do naszych satynowych, szklanych lub drewnianych próśb o błogosławieństwo oraz podziękowań dla rodziców, zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje jego trwałość i solidność przez długie lata. Motyw kwiatów eustoma dodaje mu subtelnej i romantycznej nuty, czyniąc z niego idealny sposób na wyrażenie miłości i wdzięczności.


Wyrób ten możesz spersonalizować, dodając do niego swoje imię, nazwisko lub inny ważny dla Ciebie napis. To absolutnie unikalny sposób na wyrażenie swojego charakteru oraz oddania w prezencie czegoś wyjątkowego i osobistego.


Weź więc pod uwagę drewniane etui z motywem kwiatów eustoma, jeśli poszukujesz pięknego, niebanalnego i trwałego prezentu dla kogoś, kogo kochasz i cenisz. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą wyrazić swoją wdzięczność i miłość w oryginalny i wykwintny sposób.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych