Piwonie Pink Hawaiian Coral Drewniane etui do szklanych zaproszeń ślubnych

39,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Piwonie Pink Hawaiian Coral Drewniane etui do szklanych zaproszeń ślubnych


Drewniane etui to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zachować swoje piękne i niezwykle wartościowe pamiątki w doskonałym stanie. Nasze etui wykonane są z najlepszej jakości drewna, co gwarantuje nie tylko ich wytrzymałość, ale także niepowtarzalny styl. Dzięki temu, że etui są dostępne w różnych kolorach i motywach, każdy znajdzie dla siebie odpowiednią opcję.


W naszej ofercie znajdują się drewniane etui dedykowane specjalnie dla osób, które chcą przechowywać swoje satynowe, szklane lub drewniane próśby o błogosławieństwo, a także podziękowania dla rodziców. Etui posiadają motyw Piwoni Pink Hawaiian Coral, który nadaje im elegancki i niepowtarzalny charakter.


Każde drewniane etui jest wykonane przez naszych doświadczonych artystów, dzięki czemu każdy detal został wykonany z największą starannością. 


Drewniane etui z motywem Piwoni Pink Hawaiian Coral to doskonały prezent dla bliskiej osoby lub dla samego siebie. To idealne miejsce, gdzie można przechowywać cenne pamiątki i upominki.

Nasze etui są nie tylko piękne, ale także bardzo praktyczne, co sprawia, że są one idealnym wyborem dla każdego, kto ceni sobie funkcjonalność i estetykę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru najlepszego drewnianego etui dla siebie lub swoich bliskich.