Podstawka z pleksi

Przeźroczysta podstawka do szklanych zaproszeń i podziękowań


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,00 zł brutto
brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 2 szt. produktów
Opis
Opis

Podstawka z pleksi


Piękne rzeczy wymagają odpowiedniej oprawy i możliwości właściwego ich wyeksponowania. Warto więc sięgnąć po unikalną przeźroczystą podstawkę z pleksi. Jej delikatność i przede wszystkim transparentność współgra z głównym przedmiotem, pomagając w ten sposób wydobyć całe piękno ze szklanych zaproszeń, kart z życzeniami czy podziękowań ślubnych.

Podstawka do zaproszeń z przezroczystej pleksi jest wyjątkowo solidna i trwała. Charakteryzuje się optymalnym kształtem, którego zadaniem jest stabilizacja karty czy podziękowania ślubnego. Dzięki niej właściwie wyeksponowane nawet najprostsze przedmioty zyskają niepowtarzalny charakter drogocennych rodzinnych pamiątek.

 

Materiał: pleksi

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych