Podstawka z pleksi

Przeźroczysta podstawka do szklanych zaproszeń i podziękowań


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


13,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 2 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Podstawka z pleksi


Piękne rzeczy wymagają odpowiedniej oprawy i możliwości właściwego ich wyeksponowania. Warto więc sięgnąć po unikalną przeźroczystą podstawkę z pleksi. Jej delikatność i przede wszystkim transparentność współgra z głównym przedmiotem, pomagając w ten sposób wydobyć całe piękno ze szklanych zaproszeń, kart z życzeniami czy podziękowań ślubnych.

Podstawka do zaproszeń z przezroczystej pleksi jest wyjątkowo solidna i trwała. Charakteryzuje się optymalnym kształtem, którego zadaniem jest stabilizacja karty czy podziękowania ślubnego. Dzięki niej właściwie wyeksponowane nawet najprostsze przedmioty zyskają niepowtarzalny charakter drogocennych rodzinnych pamiątek.

Podstawka posiada folię zabezpieczającą, która chroni przed porysowaniem i otarciami które mogą wyniknąć podczas transportu. W większości stojaków z plexi folia ochronna znajduje się po obu stronach produktu i zazwyczaj występuje w kolorze białym, niebieskim lub przeźroczystym - należy ją zdjąć po rozpakowaniu.

 

Materiał: pleksi