Podstawka z pleksi do zaproszeń w kształcie serca

Przeźroczysta podstawka do zaproszeń w kształcie serca


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

18,99 zł
18,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 2 szt. produktów
Opis
Opis

Podstawka z pleksi do zaproszeń w kształcie serca


Podstawka z pleksi do zaproszeń w kształcie serca

Rodzice bardzo emocjonalnie przeżywają ślub swoich dzieci, które wchodząc w związek małżeński wkraczają na prawdziwą drogę dorosłości tworząc własną rodzinę. Dlatego wręczane zaproszenia na ślub dla rodziców zawsze powinny być wyjątkowe. Warto do nich dołączyć też oryginalną podstawkę, by mogły zostać wyeksponowane w galerii rodzinnych pamiątek.

Przezroczysta podstawka do zaproszeń w kształcie serca

Zaproszenia by Venarti mają różne kształty. Bardzo popularne są te w kształcie romantycznego serca – symbolu pełnego miłości dobrej energii. Specjalnie dla nich stworzyliśmy oryginalną, wykonaną z trwałej, przezroczystej pleksi podstawkę. Przezroczysta podstawka jest w kształcie serca opartego na stabilnych nóżkach. Elegancka i dyskretna pomoże w nienachlany sposób wyeksponować to, co najważniejsze – pamiątkowe zaproszenie ślubne dla Rodziców.

Podstawka posiada folię zabezpieczającą, która chroni przed porysowaniem i otarciami które mogą wyniknąć podczas transportu. W większości stojaków z plexi folia ochronna znajduje się po obu stronach produktu i zazwyczaj występuje w kolorze białym, niebieskim lub przeźroczystym - należy ją zdjąć po rozpakowaniu.

 

Materiał: pleksi