Chabry Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem chabrów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Chabry Szklane zaproszenia dla Rodziców


Chabry są symbolem wierności, niosą ze sobą świeżość, ale i delikatność, wprowadzają sielski nastrój. Nic zatem dziwnego, że kwiaty te coraz częściej pojawiają się na ślubach i to nie tylko w ślubnych bukietach, ale i jako dekoracja sali, a także motyw zdobiący różne przedmioty niezbędne do organizacji ślubnej uroczystości.

Nic zatem dziwnego, że chabry pojawiły się również na zaproszeniach - taki motyw zdobiący ślubne zaproszenia to doskonały sposób, na uczynienie ich wyjątkowymi. Delikatne kwiaty stanowią dyskretną ozdobę szklanych zaproszeń, podkreślając ich wyjątkowość i delikatność. Tego rodzaju zaproszenia doskonale pasują do ślubu w stylu wiejskim, a także romantycznym czy nawet klasycznym, roztaczając dyskretny urok i budząc zachwyt na twarzach rodziców. Nic dziwnego, że takie zaproszenia jeszcze długo będą przechowywane, stanowiąc pamiątkę, pozwalając powrócić rodzicom do tych wspaniałych chwil ślubnej ceremonii.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.