Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór ozdobny, butelkowa zieleń

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


78,99 zł
78,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór ozdobny, butelkowa zieleń


Błogosławieństwo rodziców przed ślubem

Błogosławieństwo rodziców przed ślubem jest niezwykle wzruszającym momentem, który zostanie zapamiętany przez Parę Młodą na całe życie. To wyraz miłości i radości, a także wyjątkowe życzenie wszelkiej pomyślności na nowej drodze. Jest też formą pożegnania z rodzinnym domem. Dlatego tę niepowtarzalną chwilę należy odpowiednio oprawić, by móc zachować jej wspomnienie na zawsze.

A przechowywanie wspomnień to nasza specjalność. Unikalna, opracowana przez Venarti formuła produktów, które zostały wykonane na bazie żywicy, zapewnia wyjątkowo piękne wzornictwo, niepowtarzalne wybarwienie oraz niezwykłą trwałość.

Oryginalna - odlewana ręcznie - prośba o błogosławieństwo z żywicy w kolorze eleganckiej butelkowej zieleni złamanej drogocennymi złotymi nitkami, stanie się więc nie tylko wyjątkowym zaproszeniem na ślub dla Rodziców, ale również pamiątką, która będzie przechowywana przez wiele lat, jak najdroższy skarb. A spersonalizowany napis zostanie odczytywany przez Mamę i Tatę nie jeden raz, przy różnych okazjach.

 

Materiał: Żywica - każda prośba jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód zaproszenia jest gładki, odbijający światło

Wzór: Butelkowa zieleń ze złotymi kreskami

Koperta przezroczysta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść prośby o błogosławieństwo

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia, prośby o błogosławieństwo z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.