Butelkowa zieleń ze złotem Szklana prośba o błogosławieństwo

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w kolorze butelkowej zieleni ze złotem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Butelkowa zieleń ze złotem Szklana prośba o błogosławieństwo


Rodzice to wyjątkowi goście na ślubie, a ich Błogosławieństwo jest jednocześnie ważnym elementem zaślubin. W jaki zatem sposób poprosić Rodziców o obecność u naszego boku, a jednocześnie o ich dobre słowo i Błogosławieństwo na nową drogę życia? Można skorzystać ze szklanej prośby o Błogosławieństwo, w kolorze butelkowej zieleni ze złotem. Ta bogata, głęboka kolorystyka doskonale pasuje do wystawnych ślubów, ale i do ślubów klasycznych – stanowić będzie bowiem mocny akcent, zwracający uwagę.

Tego rodzaju zaproszenie – prośba o Błogosławieństwo jednocześnie, dzięki niezwykłej elegancji, łącząca w sobie prostotę form i przepych złota, zachwyci Rodziców, a jednocześnie wzruszy ich, stając się także pamiątką, pieczołowicie przechowywaną przez całe lata.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.