Butelkowa zieleń ze złotem Szklana prośba o błogosławieństwo

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w kolorze butelkowej zieleni ze złotem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Butelkowa zieleń ze złotem Szklana prośba o błogosławieństwo


Rodzice to wyjątkowi goście na ślubie, a ich Błogosławieństwo jest jednocześnie ważnym elementem zaślubin. W jaki zatem sposób poprosić Rodziców o obecność u naszego boku, a jednocześnie o ich dobre słowo i Błogosławieństwo na nową drogę życia? Można skorzystać ze szklanej prośby o Błogosławieństwo, w kolorze butelkowej zieleni ze złotem. Ta bogata, głęboka kolorystyka doskonale pasuje do wystawnych ślubów, ale i do ślubów klasycznych – stanowić będzie bowiem mocny akcent, zwracający uwagę.

Tego rodzaju zaproszenie – prośba o Błogosławieństwo jednocześnie, dzięki niezwykłej elegancji, łącząca w sobie prostotę form i przepych złota, zachwyci Rodziców, a jednocześnie wzruszy ich, stając się także pamiątką, pieczołowicie przechowywaną przez całe lata.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

Prośba nie jest złocona. 

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.