Szklane zaproszenia dla Rodziców ze zdjęciem wzorek

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z waszym zdjęciem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szklane zaproszenia dla Rodziców ze zdjęciem wzorek


Eleganckie i romantyczne zaproszenia dla Rodziców na ślub

W jaki sposób zaprosić najważniejszych weselnych gości, jakimi są Wasi Rodzice? Przede wszystkim musicie sprawić im olbrzymią niespodziankę i podarować coś, co będzie wyjątkowe, co stanie się rodzinną pamiątką przechowywaną pieczołowicie przez wiele lat. Podarujcie im wyjątkowe szklane zaproszenie dla Rodziców.

Na czym polega unikalność tej propozycji? Przede wszystkim podarowujecie zaproszenie wykonane ze szkła, błyszczące, delikatne, a jednocześnie trwałe i estetycznie wykonane. Miłość i radość podkreśli Wasze zdjęcie, które my umieścimy w górnej części zaproszenia. Zdjęcie ozdobimy oryginalnym, delikatnym secesyjnym wzorkiem, który podkreśli romantyzm tej chwili. Pod zdjęciem umieścimy tekst zaproszeń – wybrany przez Was, oryginalny, płynący prosto z Waszych serc.

Nasze zaproszenie może mieć różną wielkość – A6, A5 lub A4. Możecie dokupić nóżki i wybrać odpowiednie etui, które dodatkowo podkreśli jego elegancję. Personalizacja GRATIS.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Napisz opinię

Szklane zaproszenia dla Rodziców ze zdjęciem wzorek

Szklane zaproszenia dla Rodziców ze zdjęciem wzorek

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z waszym zdjęciem

* Pola wymagane