Niebieskie kwiaty Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem niebieskich kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Niebieskie kwiaty Szklane zaproszenia dla Rodziców


Mimo iż zwykle Rodzice wiedza najwcześniej o ślubnych planach swoich dzieci, to nie zmienia to faktu, że są oni wyjątkowymi gośćmi na ślubie i oni też powinni otrzymać zaproszenie. I to zaproszenie specjalne, stosownie do ich rangi oraz roli, jaką odegrali i wciąż odgrywają w życiu Pary Młodej.

Takim wyjątkowym zaproszeniem jest szklane zaproszenie dla rodziców, ozdobione motywem niebieskich kwiatów. Samo zaproszenie jest już wyjątkowe i nieszablonowe dzięki zastosowanemu materiałowi – szkło czyni je kruchym, a jednocześnie niezwykle wytwornym. Dodatkowo niebieskie kwiaty, które stosunkowo rzadko pojawiają się w ślubnych stylizacjach, zwracają uwagę swoją barwa, koją i kryją w sobie nieuchwytne piękno, które sprawia, że zaproszenie to dostarczy Rodzicom moc wzruszeń. Stanie się też pieczołowicie przechowywana przez lata pamiątką, która pozwoli wrócić wspomnieniami do tych wyjątkowych chwil, jak zaślubiny ukochanego dziecka.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.