Szklane zaproszenia dla Rodziców Marmur z lustrzanym sercem

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców zmotywem marmuru i lustrzanego serca


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

44,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szklane zaproszenia dla Rodziców Marmur z lustrzanym sercem


Elegancka szklana tafla z nadrukiem marmuru oferuje ponadczasowy, klasyczny wygląd, który będzie idealny podczas wręczania rodzicom z okazji prośby o błogosławieństwo. Jest ono zwieńczona lustrzanym, złotym sercem, które symbolizuje  miłośc i wdzięczność. To nie jest tylko piękne; to jest również praktyczne. Ta prośba o błogosławieństwo pozwala Wam łatwo przekazać swoje najlepsze życzenia i życzliwe myśli dla Waszych rodziców. A kiedy już minie ślub, będziesz mmieć skarbnicę wspomnień zamkniętych w tej ekskluzywnej, szklanej tafli.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło, lustrzana pleksi

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.