Eukaliptus Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem liści eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Eukaliptus Szklane zaproszenia dla Rodziców


Eukaliptus coraz częściej uwodzi swoim pięknem Młode Pary, które decydują się uczynić z niego roślinę, która towarzyszyć im będzie w tym ważnym dla nich dniu – dniu ślubu.

Motyw eukaliptusa doskonale nadaje się również do zdobienia wszelkich przedmiotów związanych z organizacją wesela, między innymi szklanych zaproszeń. Szklane zaproszenia same w sobie są oryginalne i piękne, natomiast ozdobione motywem eukaliptusa przyciągają wzrok i sprawiają, że nie sposób jest się niemi nie zachwycić.

Takie zaproszenie nie tylko jest piękna formą powiadomienia o nadchodzącej uroczystości i wyrażeniem pragnienia, by Rodzice towarzyszyli Państwu Młodym w tym ważnym wydarzeniu. Zaproszenie może być również wspaniałą pamiątką, która przypominać będzie wszystkie wzruszające i cenne momenty, których w trakcie wesela nie brakuje.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu