Eukaliptus Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem liści eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Eukaliptus Szklane zaproszenia dla Rodziców


Eukaliptus coraz częściej uwodzi swoim pięknem Młode Pary, które decydują się uczynić z niego roślinę, która towarzyszyć im będzie w tym ważnym dla nich dniu – dniu ślubu.

Motyw eukaliptusa doskonale nadaje się również do zdobienia wszelkich przedmiotów związanych z organizacją wesela, między innymi szklanych zaproszeń. Szklane zaproszenia same w sobie są oryginalne i piękne, natomiast ozdobione motywem eukaliptusa przyciągają wzrok i sprawiają, że nie sposób jest się niemi nie zachwycić.

Takie zaproszenie nie tylko jest piękna formą powiadomienia o nadchodzącej uroczystości i wyrażeniem pragnienia, by Rodzice towarzyszyli Państwu Młodym w tym ważnym wydarzeniu. Zaproszenie może być również wspaniałą pamiątką, która przypominać będzie wszystkie wzruszające i cenne momenty, których w trakcie wesela nie brakuje.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Powiązane wpisy na blogu