Liście eukaliptusa z geometryczną ramką Drewniane zaproszenia dla Rodziców Serce

Drewniane zaproszenia ślubne dla Rodziców w kształcie wkładanego serca z motywem liści eukaliptusa z geometryczną ramką


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

31,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Liście eukaliptusa z geometryczną ramką Drewniane zaproszenia dla Rodziców Serce


Liście eukaliptusa coraz częściej pojawiają się na ślubach, czy to jako ozdoba ślubnych bukietów, czy też weselnych sal. Warto jednak wykorzystać je również w charakterze motywu zdobiącego zaproszenia, szczególnie tak wyjątkowego, jak zaproszenie dla Rodziców.

Drewniane zaproszenia dla Rodziców, ozdobione motywem delikatnych liści oraz geometryczną ramką, to wspaniały sposób by nie tylko zaprosić Rodziców na ślubną ceremonię, ale w pewien sposób ich uhonorować, docenić lata poświęceń i bezgraniczną miłość. Tego rodzaju zaproszenie pasuje zarówno do ślubów w stylu eko-, jak i klasycznym, zaś geometryczna ramka czyni zaproszenie nowoczesnym i stylowym.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm x2

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych