Herbaciane róże drewniana prośba o błogosławieństwo wyciągane serce

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w kształcie serca z motywem herbacianych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

31,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Herbaciane róże drewniana prośba o błogosławieństwo wyciągane serce


Dla ślubu, który jest tak ponadczasowy i wyjątkowy jak Wasza miłość, dlaczego nie wybrać naszych pięknych drewnianych zaproszeń ślubnych ze wzorem herbacianych róż? Każde zaproszenie ma wyciągane koło, które po otworzeniu ujawnia Twój spersonalizowany tekst zaproszenia ślubnego - idealny sposób, aby przekazać swoje najbardziej znaczące myśli.

Niezależnie od tego czy planujecie kameralne spotkanie czy duże przyjęcie, te urocze drewniane zaproszenia dodadzą Waszej uroczystości odrobinę klasy. Dzięki luksusowej jakości i eleganckiemu stylowi, z pewnością pozostawią trwałe wrażenie na każdym gościu na twoim specjalnym wydarzeniu. Więc daj swoim gościom coś do zapamiętania: zamów nasze luksusowe drewniane zaproszenia ślubne już dziś!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.