Drewniana prośba o błogosławieństwo Satyna Ramka ze zdjęciem

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w formie ramka z Waszym zdjęciem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

44,99 zł
44,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniana prośba o błogosławieństwo Satyna Ramka ze zdjęciem


Jeśli szukasz idealnego sposobu, aby poprosić rodziców o błogosławieństwo na specjalną okazję, mamy coś specjalnego! Nasze drewniane zaproszenia dla rodziców są właśnie tym, czego potrzebujesz.

Każde eleganckie zaproszenie składa się z dwóch części. Górna część z satyny, na której możesz umieścić treść prośby. W dolnej części zaproszenia jest miejsce na dodanie zdjęcia lub czegoś znaczącego, co sprawi, że będzie ono szczególnie wzruszające.

Dzięki tym czarującym zaproszeniom wykonanym z miłością, Wasi rodzice będą zachwyceni wiedząc, że są integralną częścią tego szczególnego momentu w Waszym życiu. Zaproszenia te łączą w sobie nowoczesny i tradycyjny styl z ich drewnianym wykończeniem i miękkim satynowym dotykiem.

Mamy nadzieję, że pomożemy Ci uczynić ten dzień naprawdę wyjątkowym i niezapomnianym, więc zamów je już teraz i spraw, by Twoi rodzice poczuli się wyjątkowo!

 

Koperta biała: GRATIS! (koperta przezroczystalak do kupienia oddzielnie)

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt, satyna 3mm

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych