Drewniana prośba o błogosławieństwo Satyna Ramka ze zdjęciem

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w formie ramka z Waszym zdjęciem


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


44,99 zł
44,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniana prośba o błogosławieństwo Satyna Ramka ze zdjęciem


Jeśli szukasz idealnego sposobu, aby poprosić rodziców o błogosławieństwo na specjalną okazję, mamy coś specjalnego! Nasze drewniane zaproszenia dla rodziców są właśnie tym, czego potrzebujesz.

Każde eleganckie zaproszenie składa się z dwóch części. Górna część z satyny, na której możesz umieścić treść prośby. W dolnej części zaproszenia jest miejsce na dodanie zdjęcia lub czegoś znaczącego, co sprawi, że będzie ono szczególnie wzruszające.

Dzięki tym czarującym zaproszeniom wykonanym z miłością, Wasi rodzice będą zachwyceni wiedząc, że są integralną częścią tego szczególnego momentu w Waszym życiu. Zaproszenia te łączą w sobie nowoczesny i tradycyjny styl z ich drewnianym wykończeniem i miękkim satynowym dotykiem.

Mamy nadzieję, że pomożemy Ci uczynić ten dzień naprawdę wyjątkowym i niezapomnianym, więc zamów je już teraz i spraw, by Twoi rodzice poczuli się wyjątkowo!

 

Koperta biała: GRATIS! (koperta przezroczystalak do kupienia oddzielnie)

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt, satyna 3mm

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych