Drewniana prośba o błogosławieństwo dla Rodziców Rustykalne kwiaty

Drewniane zaproszenia ślubne dla Rodziców i prośba o błogosławieństwo z motywem rustykalnych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


25,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniana prośba o błogosławieństwo dla Rodziców Rustykalne kwiaty


Czy szukasz czegoś wyjątkowego w swoich zaproszeniach ślubnych? Nie szukaj dalej, nasze rustykalne drewniane zaproszenia ślubne w kształcie serca oferują coś unikalnego i z klasą.

Każde zaproszenie posiada piękny motyw kwiatowy i może być spersonalizowane wybranym przez Ciebie tekstem. Zorganizuj idealne święto swojej miłości z tymi jedynymi w swoim rodzaju drewnianymi zaproszeniami ślubnymi. Pokaż swoją miłość i urok z czymś naprawdę wyjątkowym - tymi drewnianymi zaproszeniami ślubnymi w kształcie serca!

Nadaj ton każdej ceremonii lub przyjęciu wysyłając małe przypomnienie o tym, jak romantyczny ma być ten dzień. Dzięki naszej opcji personalizacji, możesz dodać dowolny wzór, tekst który chcesz - zapewniając jedyne w swoim rodzaju zaproszenie, którego nie będzie miała żadna inna para!

Nasza elegancka historia sprawia, że jesteśmy idealnym wyborem dla tych, którzy chcą przenieść swoje klasyczne projekty w nowoczesną erę kreatywnej ekspresji. 

 

Koperta biała:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również