Drewniana prośba o błogosławieństwo dla Rodziców Rustykalne kwiaty

Drewniane zaproszenia ślubne dla Rodziców i prośba o błogosławieństwo z motywem rustykalnych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

25,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniana prośba o błogosławieństwo dla Rodziców Rustykalne kwiaty


Czy szukasz czegoś wyjątkowego w swoich zaproszeniach ślubnych? Nie szukaj dalej, nasze rustykalne drewniane zaproszenia ślubne w kształcie serca oferują coś unikalnego i z klasą.

Każde zaproszenie posiada piękny motyw kwiatowy i może być spersonalizowane wybranym przez Ciebie tekstem. Zorganizuj idealne święto swojej miłości z tymi jedynymi w swoim rodzaju drewnianymi zaproszeniami ślubnymi. Pokaż swoją miłość i urok z czymś naprawdę wyjątkowym - tymi drewnianymi zaproszeniami ślubnymi w kształcie serca!

Nadaj ton każdej ceremonii lub przyjęciu wysyłając małe przypomnienie o tym, jak romantyczny ma być ten dzień. Dzięki naszej opcji personalizacji, możesz dodać dowolny wzór, tekst który chcesz - zapewniając jedyne w swoim rodzaju zaproszenie, którego nie będzie miała żadna inna para!

Nasza elegancka historia sprawia, że jesteśmy idealnym wyborem dla tych, którzy chcą przenieść swoje klasyczne projekty w nowoczesną erę kreatywnej ekspresji. 

 

Koperta biała:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych