Liście eukaliptusa Drewniane zaproszenie dla Rodziców

Drewniane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem liści eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


25,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Drewniane zaproszenie dla Rodziców


Drewniane zaproszenia już trwale wpisały się w ślubną estetykę, zachwycając zarówno gości ślubów organizowanych w stylu minimalistycznym czy eko i miłośników przyrody, jak również wszystkie osoby doceniające subtelną elegancję i prostotę.

Misterne wykonanie, trwałość i dyskretny urok takiego zaproszenia, w połączeniu z kształtem serca, które samo w sobie jest symbolem sprawiają, że jest ono doskonałym sposobem, by powiadomić Rodziców o tak ważnym dniu, by zaprosić ich do wspólnego świętowania.

Co więcej, drewniane zaproszenie z motywem liści eukaliptusa, będzie piękną i niezmienną przez lata pamiątką, która pozwoli powrócić wspomnieniami do wyjątkowych chwil ślubu.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu