Liście eukaliptusa Drewniane zaproszenie dla Rodziców

Drewniane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem liści eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

25,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Drewniane zaproszenie dla Rodziców


Drewniane zaproszenia już trwale wpisały się w ślubną estetykę, zachwycając zarówno gości ślubów organizowanych w stylu minimalistycznym czy eko i miłośników przyrody, jak również wszystkie osoby doceniające subtelną elegancję i prostotę.

Misterne wykonanie, trwałość i dyskretny urok takiego zaproszenia, w połączeniu z kształtem serca, które samo w sobie jest symbolem sprawiają, że jest ono doskonałym sposobem, by powiadomić Rodziców o tak ważnym dniu, by zaprosić ich do wspólnego świętowania.

Co więcej, drewniane zaproszenie z motywem liści eukaliptusa, będzie piękną i niezmienną przez lata pamiątką, która pozwoli powrócić wspomnieniami do wyjątkowych chwil ślubu.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Powiązane wpisy na blogu