Liście eukaliptusa Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców

Skrzynka na 2 wina z motywem liści eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

65,00 zł


Opis
Opis

Liście eukaliptusa Skrzynka na 2 wina Podziękowanie dla rodziców


Poszukujesz wyjątkowego prezentu dla tak wyjątkowych gości, jakimi są rodzice? Doskonałym podarunkiem, wręczonym podczas weselnej uroczystości, będzie drewniana skrzynka na dwa wina. Takie podziękowanie nie tylko wzruszy rodziców, ale i zachwyci- skrzynka, ozdobiona motywem liści eukaliptusa, stanowi bowiem niezwykle wyjątkowy przedmiot, łączący w sobie funkcjonalność i piękno.

Starannie wykończona skrzynka, z delikatnym motywem, doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku stylu minimalistycznego czy eko, a nawet stylu klasycznego wesela. Prostota, a zarazem elegancja skrzynki budzić będzie zachwyt i sprawi, że będzie ona ozdobą barku rodziców, a także piękną pamiątką.

 

Materiał: drewno sosnowe, zasuwane wieczko - sklejka brzozowa

Nadruk: GRATIS!

Zawartość: wełna drzewna

Wymiary wewnętrzne: 33cm (wys.) x 18,4cm (szer.) x 9,4cm (głęb.)

Wymiary zewnętrzne: 35cm (wys.) x 20,4cm (szer.) x 10,4cm (głęb.)

 

 

Treść

Możesz wysłać nam swoją propozycję tekstu. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.