Liście eukaliptusa Ślubne drewniane zawieszki

Drewniana zawieszka na alkohol z motywem liści eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Ślubne drewniane zawieszki


Kluczem do wywarcia wrażenia na weselnych gościach, do tego, by wystrój weselnej sali oraz elementów służących organizacji wesela i porządkujących przestrzeń był sprzymierzeńcem Państwa Młodych w dobrej zabawie, jest spójność.

Dotyczy ona zarówno tak oczywistych elementów, jak ślubny bukiet i wystrój weselnych stołów, jak i drobiazgów. Nie bez przyczyny mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach – to one mają wielki wpływ na ostateczny odbiór całości.

Dlatego też warto zadbać o ich piękno, które wyrażać się może – podobnie jak w przypadku drewnianych zawieszek ozdobionych motywem liści eukaliptusa, w ich dyskretnym uroku i wysokiej jakości wykonania. Takie zawieszki na alkohol nie tylko dodawać będą butelce szlachetności, ale też stanowić będą wspaniałą pamiątkę dla weselnych gości.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu