Mapa Europy Ślubne drewniane zawieszki

Drewniana zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem mapy Europy


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Mapa Europy Ślubne drewniane zawieszki


W jaki sposób nadać butelce wódki iście weselnego charakteru, a przy tym podzielić się z zaproszonymi gośćmi swoją pasją podróżowania? Doskonałym sposobem jest sięgniecie po wyjątkowe ślubne zawieszki drewniane z motywem mapy Europy.

Tego rodzaju zawieszki, dzięki swojemu starannemu wykonaniu, a także wyjątkowej wymowie, stanowić będą niepowtarzalną ozdobę, o której długo się jeszcze będzie mówiło.

Wzbudzą one zachwyt gości, przemieniając jednocześnie zwyczajna butelkę wódki w taką, która godna jest weselnego stołu, która stanowi wspaniały prezent dla zaproszonych gości, a także doskonałą nagrodę w organizowanych w trakcie uroczystości konkursach.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu