Mapa Europy Ślubne drewniane zawieszki

Drewniana zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem mapy Europy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Mapa Europy Ślubne drewniane zawieszki


W jaki sposób nadać butelce wódki iście weselnego charakteru, a przy tym podzielić się z zaproszonymi gośćmi swoją pasją podróżowania? Doskonałym sposobem jest sięgniecie po wyjątkowe ślubne zawieszki drewniane z motywem mapy Europy.

Tego rodzaju zawieszki, dzięki swojemu starannemu wykonaniu, a także wyjątkowej wymowie, stanowić będą niepowtarzalną ozdobę, o której długo się jeszcze będzie mówiło.

Wzbudzą one zachwyt gości, przemieniając jednocześnie zwyczajna butelkę wódki w taką, która godna jest weselnego stołu, która stanowi wspaniały prezent dla zaproszonych gości, a także doskonałą nagrodę w organizowanych w trakcie uroczystości konkursach.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu