Złota ramka geometryczna z kwiatami Ślubne drewniane zawieszki

Drewniana zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem złotej ramki geometrycznej z kwiatami


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Złota ramka geometryczna z kwiatami Ślubne drewniane zawieszki


Mimo iż zdarza się, że Młoda Para rezygnuje z podawania na weselu alkoholu, to zwykle jest on jednak integralną częścią weselnego przyjęcia. Tym samym przyszli Nowożeńcy stoją przed dylematem, w jaki sposób odmienić butelki wódki, by nie niweczyły one aranżacji przestrzeni i ślubnej stylistyki.

Doskonałym pomysłem na to, by butelki z alkoholem dobrze wpasowały się w przestrzeń weselnej sali, są ślubne zawieszki. Drewniane zawieszki, starannie wykonane i zwracające uwagę swoją elegancką prostotą, nadadzą każdej butelce iście weselnego charakteru.

Zawieszka, ozdobiona motywem złotej ramki geometrycznej z kwiatami, to wspaniały sposób na to, by ozdobić butelkę, by zachwycić gości, a także, by zamienić zwykły alkohol we wspaniały prezent dla zaproszonych gości.

Co ma geometria do ślubu? Okazuje się, że bardzo dużo, bowiem ślubne zawieszki drewniane z geometrycznym wzorem, ozdobione dodatkowo motywem kwiatów, to dodatek, która doskonale pasuje do ślubnego wystroju wnętrz, i to zarówno w przypadku wesel w stylu klasycznym, romantycznym, eko czy nawet minimalistycznym.

Zdobiący butelki z alkoholem drewniana zawieszka zamieni zwyczajną butelkę w trunek godny biesiadników. Co więcej, tak ozdobiona butelka jest idealnym prezentem dla ślubnych gości, można ją również wręczyć zwycięzcom organizowanych podczas ślubów konkursów.

Geometryczne wzory widoczne na zawieszce, powtórzone w innych elementach wystroju wnętrz, są też wyznacznikiem stylu i mogą stać się motywem przewodnim wesela.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu