Złota ramka geometryczna z kwiatami Ślubne drewniane zawieszki

Drewniana zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem złotej ramki geometrycznej z kwiatami


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Złota ramka geometryczna z kwiatami Ślubne drewniane zawieszki


Mimo iż zdarza się, że Młoda Para rezygnuje z podawania na weselu alkoholu, to zwykle jest on jednak integralną częścią weselnego przyjęcia. Tym samym przyszli Nowożeńcy stoją przed dylematem, w jaki sposób odmienić butelki wódki, by nie niweczyły one aranżacji przestrzeni i ślubnej stylistyki.

Doskonałym pomysłem na to, by butelki z alkoholem dobrze wpasowały się w przestrzeń weselnej sali, są ślubne zawieszki. Drewniane zawieszki, starannie wykonane i zwracające uwagę swoją elegancką prostotą, nadadzą każdej butelce iście weselnego charakteru.

Zawieszka, ozdobiona motywem złotej ramki geometrycznej z kwiatami, to wspaniały sposób na to, by ozdobić butelkę, by zachwycić gości, a także, by zamienić zwykły alkohol we wspaniały prezent dla zaproszonych gości.

Co ma geometria do ślubu? Okazuje się, że bardzo dużo, bowiem ślubne zawieszki drewniane z geometrycznym wzorem, ozdobione dodatkowo motywem kwiatów, to dodatek, która doskonale pasuje do ślubnego wystroju wnętrz, i to zarówno w przypadku wesel w stylu klasycznym, romantycznym, eko czy nawet minimalistycznym.

Zdobiący butelki z alkoholem drewniana zawieszka zamieni zwyczajną butelkę w trunek godny biesiadników. Co więcej, tak ozdobiona butelka jest idealnym prezentem dla ślubnych gości, można ją również wręczyć zwycięzcom organizowanych podczas ślubów konkursów.

Geometryczne wzory widoczne na zawieszce, powtórzone w innych elementach wystroju wnętrz, są też wyznacznikiem stylu i mogą stać się motywem przewodnim wesela.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu