Ramka z eukaliptusa - Ślubne, drewniane zawieszki w kształcie serca

Drewniana zawieszka na alkohol w kształcie serca z kolorowym nadrukiem ramki z eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ramka z eukaliptusa - Ślubne, drewniane zawieszki w kształcie serca


Drewniana zawieszka w kształcie serca to idealna ozdoba na butelkę alkoholu. Sama zawieszka posiada przepiękny motyw ramki z eukaliptusa, dzięki czemu całość posiada bardzo naturalny charakter. Całość idealnie nadaje się na przewieszenie przez butelkę, dzięki czemu nawet ona zostanie delikatnie ozdobiona na uroczystość.

Zawieszka w kształcie serca świadczyć będzie o romantycznej chwili, a krótkim napisem na środku będziemy mogli przywitać gości i podziękować im za spędzanie tego wyjątkowego momentu razem. Jeśli planujemy motyw kwiatowy na weselu, warto wspomnieć, że motyw eukaliptusa idealnie będzie współgrać z kwiatami czy też białą aranżacją, która w ostatnim czasie na przyjęciach ślubnych jest coraz bardziej popularna.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Wymiar: ok 6 x 6cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych