Geometryczna ramka z kwiatami Ślubne, drewniane zawieszki ozdobne

Drewniana, ozdobna zawieszka na alkohol z kolorowym nadrukiem ramki geometrycznej z kwiatami


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Geometryczna ramka z kwiatami Ślubne, drewniane zawieszki ozdobne


Na odbiór całości, na wrażenie, jakie wystrój robi na zaproszonych gościach, wpływ mają szczególnie detale. Dlatego też to właśnie im, Młoda Para podczas organizacji swojego ślubu powinna poświęcić nieco uwagi, to właśnie one zmieniają przeciętną aranżację weselnej sali w niepowtarzalną scenerię towarzyszącą tak ważnym chwilom, jak ceremonia zaślubin i wspólna zabawa.

Jednym z takich elementów, które składają się na wystrój weselnych stołów, są zawieszki ozdobne, które – umieszczone na butelce alkoholu – potrafią zmienić zwyczajny trunek w iście weselną wódkę.

Te, ozdobione geometryczną ramką, dodatkowo z motywem kwiatów, doskonale pasują do nieszablonowego przyjęcia w stylu glamour czy w nowoczesnej aranżacji. Stylistyka kwiatowego motywu sprawia, że sprawdzą się także w przypadku wesela w stylu wiejskim czy romantycznym, nadając butelce delikatności i subtelności.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu