Drewniany album, księga wpisów Złota ramka geometryczna z kwiatami

Drewniany album na zdjęcia - motyw złotej ramki geometrycznej z kwiatami


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

89,99 zł
Opis
Opis

Drewniany album, księga wpisów Złota ramka geometryczna z kwiatami


Wesele to wyjątkowy czas, zarówno dla Młodej Pary, jak i dla zaproszonych gości. To również chwile pełne wzruszeń, łez szczęścia, a także radosnego śmiechu, wypełnione życzliwością i nadzieją na przyszłość.

Czas ma jednak to do siebie, że potrafi zatrzeć tak piękne wspomnienia, sprawić, że ich fragmenty bezpowrotnie znikają. Warto zatem zadbać o to, by weselną uroczystość zachować w pamięci jak najdłużej, by w każdej chwili móc odtworzyć te emocje czy też sylwetki ludzi obecnych na weselu.

Sprzyja temu wyjątkowy album ślubny, księga wpisów. Drewniany album, zdobiony złotą, geometryczną ramką, to utrzymany w stylistyce eko i minimalistycznej przedmiot, który staje się nieodzowny na ślubie, a wiele lat po nim, funkcjonuje jako niezwykła pamiątka, wypełniona podpisami gości, ich życzeniami, złotymi myślami czy radami na wspólną drogę Nowożeńców.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Kartki: papier biały lub ecru

Ilość kartek: 35  (papier cienki -  120gr)

Wymiary: 21,5cm x 20,5cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem albumu. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na okładce.

 

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu