Drewniany album, księga wpisów Złota ramka geometryczna z kwiatami

Drewniany album na zdjęcia - motyw złotej ramki geometrycznej z kwiatami


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


89,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniany album, księga wpisów Złota ramka geometryczna z kwiatami


Wesele to wyjątkowy czas, zarówno dla Młodej Pary, jak i dla zaproszonych gości. To również chwile pełne wzruszeń, łez szczęścia, a także radosnego śmiechu, wypełnione życzliwością i nadzieją na przyszłość.

Czas ma jednak to do siebie, że potrafi zatrzeć tak piękne wspomnienia, sprawić, że ich fragmenty bezpowrotnie znikają. Warto zatem zadbać o to, by weselną uroczystość zachować w pamięci jak najdłużej, by w każdej chwili móc odtworzyć te emocje czy też sylwetki ludzi obecnych na weselu.

Sprzyja temu wyjątkowy album ślubny, księga wpisów. Drewniany album, zdobiony złotą, geometryczną ramką, to utrzymany w stylistyce eko i minimalistycznej przedmiot, który staje się nieodzowny na ślubie, a wiele lat po nim, funkcjonuje jako niezwykła pamiątka, wypełniona podpisami gości, ich życzeniami, złotymi myślami czy radami na wspólną drogę Nowożeńców.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Kartki: papier biały lub ecru

Ilość kartek: 35  (papier cienki -  120gr)

Wymiary: 21,5cm x 20,5cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem albumu. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na okładce.

 

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu