Kwiaty w akwarelowym kole Drewniana, ślubna księga gości

89,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty w akwarelowym kole Drewniana, ślubna księga gości


Wśród przedmiotów bez których trudno wyobrazić sobie weselną uroczystość jest ślubna księga gości. To sposób na to, by zachować pamięć o obecnych w tym wyjątkowym dniu gościach, a także sposobność, by odcisnęli oni na tym dniu swój ślad dokonując wpisu, dzieląc się swoją mądrością czy radami dotyczącymi wspólnego życia.

Drewniana ślubna księga gości, idealna nie tylko w przypadku ślubów w stylu minimalistycznym, ale również romantycznym czy eko, dzięki starannemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałom zadziwi i zachwyci wszystkich gości obecnych na ślubie. Piękny motyw zdobiące księgę – kwiaty w akwarelowym kole, nadają księdze wyjątkowego charakteru i sprawiają, że ów przedmiot staje się nie tylko funkcjonalnym, ale i pięknym gadżetem.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Kartki: papier biały lub ecru

Ilość kartek: 35  (papier cienki -  120gr)

Wymiary: 21,5cm x 20,5cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem albumu. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na okładce.