Bukiet piwonii Drewniana, ślubna księga gości

89,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Bukiet piwonii Drewniana, ślubna księga gości


Piwonie już od kilku sezonów podbijają serca Młodych Par i zaproszonych przez nich gości. Nic dziwnego, bowiem kojarzą się z obfitością i bogactwem, a dzięki swojej bogatej symbolice są używane zarówno w ślubnych bukietach, jak i do ozdoby weselnych stołów.

O piwoniach warto pomyśleć również jako o motywie zdobiącym różne przedmioty niezbędne do organizacji weselnej uroczystości. Bukiet piwonii może pojawić się na przykład na księdze gości. Ślubna księga gości, bez której trudno już wyobrazić sobie weselną uroczystość, to wspaniały sposób na zachowanie w pamięci wspaniałych chwil oraz wszystkich osób, które wraz z Parą Młodą świętowały złożenie małżeńskiej przysięgi. Drewniana księga gości ozdobiona takim motywem doskonale pasuje zarówno do ślubów w stylu glamour, jak i do stylu klasycznego czy romantycznego.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Kartki: papier biały lub ecru

Ilość kartek: 35  (papier cienki -  120gr)

Wymiary: 21,5cm x 20,5cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem albumu. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na okładce.