Kremowe róże Drewniany album, księga wpisów

Drewniany album na zdjęcia - motyw kremowych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

89,99 zł
Opis
Opis

Kremowe róże Drewniany album, księga wpisów


Ślub to wyjątkowa okazja, podczas której można dzielić swoje szczęście z zaproszonymi gośćmi, można otoczyć się ich serdecznością i ciepłem. Wypowiadane słowa, wrażenia, są jednak ulotne, dlatego warto zadbać o to, by trwale zapisały się one w pamięci.

Służyć do tego może drewniany album, Księga Wpisów, gdzie zaproszeni goście mogą umieszczać słowa kierowane do Młodej Pary, a także rady na nową drogą życia.

Ozdobiony kremowymi kwiatami, pięknie wykonany album, będzie wyjątkową pamiątką równie wyjątkowego dnia, a także częścią historii, którą Młoda Para wstępując w związek małżeński, zaczyna wspólnie tworzyć.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Kartki: papier biały lub ecru

Ilość kartek: 35  (papier cienki -  120gr)

Wymiary: 21,5cm x 20,5cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem albumu. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na okładce.

 

Powiązane wpisy na blogu