Kremowe róże Drewniany album, księga wpisów

Drewniany album na zdjęcia - motyw kremowych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

89,99 zł
Opis
Opis

Kremowe róże Drewniany album, księga wpisów


Ślub to wyjątkowa okazja, podczas której można dzielić swoje szczęście z zaproszonymi gośćmi, można otoczyć się ich serdecznością i ciepłem. Wypowiadane słowa, wrażenia, są jednak ulotne, dlatego warto zadbać o to, by trwale zapisały się one w pamięci.

Służyć do tego może drewniany album, Księga Wpisów, gdzie zaproszeni goście mogą umieszczać słowa kierowane do Młodej Pary, a także rady na nową drogą życia.

Ozdobiony kremowymi kwiatami, pięknie wykonany album, będzie wyjątkową pamiątką równie wyjątkowego dnia, a także częścią historii, którą Młoda Para wstępując w związek małżeński, zaczyna wspólnie tworzyć.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Kartki: papier biały lub ecru

Ilość kartek: 35  (papier cienki -  120gr)

Wymiary: 21,5cm x 20,5cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem albumu. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na okładce.

 

Napisz opinię

Kremowe róże Drewniany album, księga wpisów

Kremowe róże Drewniany album, księga wpisów

Drewniany album na zdjęcia - motyw kremowych róż

* Pola wymagane

Powiązane wpisy na blogu