Chabry Drewniana, ślubna księga gości

89,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Chabry Drewniana, ślubna księga gości


Ślubna ceremonia i weselna zabawa, które poprzedzone są miesiącami przygotowań i wytężonej pracy, kończą się zdecydowanie zbyt szybko. Wiele się dzieje, a emocje są tak duże, że mogą zniekształcić wspomnienia z tego dnia, mogą zatrzeć intencje i życzliwe słowa gości, ich uśmiechy czy rady dotyczące szczęścia w małżeństwie. Warto zatem zatrzymać te wyjątkowe chwile odcisnąć trwały ślad swojej obecności w księdze gości.

Drewniana ślubna księga gości, ozdobiona motywem polnych kwiatów, nie tylko zachwyci zaproszonych na uroczystość gości, ale zachęci do tego, by do tej księgi się wpisywali, opatrując swoje podpisy ciepłymi słowami czy nawet rysunkami. Chabry zdobiące księgę przykuwają uwagę i wprowadzają sielską atmosferę, zaś motyw ten w połączeniu z pięknie wykonaną drewnianą księgą doskonale sprawdzi się nie tylko w przypadku wesela w stylu wiejskim czy minimalistycznym, ale także romantycznym czy klasycznym.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3mm)

Kartki: papier biały lub ecru

Ilość kartek: 35  (papier cienki -  120gr)

Wymiary: 21,5cm x 20,5cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem albumu. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na okładce.